قوانین و مقررات

موارد حائز اهمیت قبل از خرید
موارد حائز اهمیت قبل از خرید محصول
 1. حتما قبل از خرید، توضیحات محصول را با دقت بخوانید و در صورت نیاز به مشاوره از تیم فروش ما کمک بگیرید. خسارات مادی و معنوی ناشی از خرید اشتباه به عهده مشتری می‌باشد.
 2. با توجه به اهمیت آدرس ثبت شده جهت تحویل کالا ، در وارد کردن آدرس خود نهایت دقت را داشته باشید.
 3. قبل از ثبت سفارش حتما موجودی محصول و مشخصات مورد نظر خودتان را (مدل، رنگ و …) با پشتیبانی فروشگاه (راه‌های ارتباطی) هماهنگ نمایید. خسارات ناشی از انتخاب اشتباه ناشی از دقت کم خریدار، به عهده وی می باشد.
 4. مهلت مرجوع نمودن کالای خریداری شده با دلیل منطقی و تائیدیه تیم پشتیبانی تا ۷۲ ساعت پس از تحویل مرسوله به مشتری (تاریخ و ساعت دریافت بسته توسط مشتری از پستچی) می‌باشد. در غیر این صورت فروشگاه وظیفه ای در قبال مرجوعی کردن کالا ندارد.

در موارد ذیل فروشگاه اکتیوآلارم ملزم به قبول و مرجوع نمودن کالا یا عودت هزینه به مشتری می باشد:

 1. عدم مطابقت محصول ارسالی با محصول خریداری شده:

  • دقت نمایید که در بسیاری از محصولات (مانند ریموت‌ها) ویژگی‌های مانند طرح، رنگ و یا مدل مختلفی برای یک محصول وجود دارد، لذا حتما قبل از خرید از موجود بودن محصول با ویژگی مورد نظر خود از طریق ارتباط با پشتیبانی اطمینان حاصل نمایید. در غیر این صورت فروشگاه ویژگی مرسوم در خرید را برای شما لحاظ خواهد کرد. در صورتی که مشتری از محصول ارسالی که بدون هماهنگی خریداری شده است راضی نباشد هزینه عودت جهت تعویض به عهده مشتری است.
 2. عدم ارسال محصول در ۷ روز کاری:

  • در صورتی که به هر دلیلی پردازش سفارش و تحویل به نهاد ارسال کننده (شرکت ملی پست، تیپپاکس، باربری و غیره) بدون هماهنگی با مشتری بیشتر از ۷ روز کاری طول بکشد، مشتری میتواند درخواست عودت وجه به فروشگاه بدهد. لازم به ذکر است که این بازه زمانی از زمان ثبت سفارش تا تحویل به پست (تیپاکس و … ) است و شامل مدت زمانی که بسته در پروسه ارسال توسط پست (تیپاکس و … ) نمی‌باشد.
   • لطفا قبل از خرید از طریق سوال از پشتیبانی اکتیوآلارم و یا افراد متخصص از مطابقت محصول با خودرو خود اطمینان حاصل نمایید، چون در صورت عدم دقت خریدار فروشگاه میتواند از پذیرفتن مرجوع کردن کالا خودداری کند.
 3. موجود نبودن محصول:

  • فروشگاه موظف است در صورتی که به هر دلیلی محصول خریداری شده موجود نیست در صورت امکان تهیه کند یا با هماهنگی با خریدار محصول جایگزین ارسال نمایید و یا در صورت درخواست مشتری وجه را به مشتری عودت دهد.
   • در انواع مرجوعی و تعمیری هزینه به عهده خریدار می‌باشد مگر اینک اشتباه از طرف فروشگاه باشد.

✍به سایت فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم خوش آمدید؛ تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل مهمانان یا افراد ثبت نام کرده که از محتوای وب سایت اکتیوآلارم استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند. محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود.

✍کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم به دقت ملاحظه فرمایید.

✍ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم و ثبت سفارش در هر زمان، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم از سوی کاربر است.

قوانین و مقررات سایت
قوانین و مقررات سایت

✍توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

✍خدمات و محتوای این وب سایت به جز در مواردی خاص به صورت کامل رایگان بوده و در دسترس همه عموم قرار دارد. بنابراین درصورت عدم دسترسی به این وب سایت به هر دلیلی یا قطع خدمات و مسدود شدن محتوای وب سایت، ما هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد. اگرچه محتوای این وب سایت بسیار قابل اعتماد است، ما ضمانت نمی‌کنیم که این وب سایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسئولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهیم کرد. تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال محتوای آن‌ها ندارد.

✍هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و یا شبکه های اجتماعی ) به درخواست شما پاسخ دهد.

✍همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم برای اعضای وب سایت ایمیل ، پیامک و یا پیام ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیام‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم را در پروفایل خود لغو کنند.

✍توجه داشته باشید که ۱۰۰۰۳۳۹۹۸۵۱۱ تنها شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (SMS) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به آدرس پست الکترونیکی rys.active@gmail.com اطلاع دهید.

قوانین و مقررات سایت
قوانین و مقررات سایت

✍فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

✍هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس در این وب سایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری (ازجمله Google Webmasters و Google Analytics) جمع آوری خواهند شد که فقط و فقط برای افزایش رضایت کاربران از این وب سایت استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات غیرحساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت از جمله قسمت نظرات به صورت عمومی نشان داده شوند.

✍فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

✍در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.

✍لطفاً از ساخت چند حساب کاربری بپرهیزید زیرا در این صورت ضمن حذف حساب ، دسترسی به انجمن‌ها قطع خواهد شد.

✍استفاده از فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. 📌خرید کالا از فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. 📌محصولات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
 3. 📌استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی اکتیوآلارم از قسمت تماس با ما درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
 4. 📌کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد.
 5. 📌فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 6. 📌ارتباط فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم با کاربران از طریق خطوط درج شده در قسمت تماس با ما برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
 7. 📌فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 8. 📌هدف از ایجاد بخش نظرات در فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم، اشتراک گذاری تجربه خرید محصولاتی است که به فروش می رسد. بخش نظرات فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم با دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد که پس از بررسی و تایید کارشناسان، امکان مشاهده وجود دارد.
 9. 📌بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شود و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی آید.
 10. 📌فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده ، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم درباره محتویات نظر نیست.
 11. 📌سعی نمائید در هنگام ارسال سوالات و نیاز به پشتیبانی فنی ، از موضوعات مرتبط و مناسب جهت رسیدگی بهتر کارشناسان استفاده نمایند. از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید .(‌برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سوال خود استفاده کنید.)

 12. 📌در صورتی که چندین سوال متفاوت دارید ، هر سوال را جداگانه ارسال نمائید تا کارشناس مربوطه در اسرع وقت به آن پاسخ دهد. جهت حفظ اخلاق و احترام به سایرین در هنگام طرح سوال و یا پاسخ به دیگران از واژه های مودبانه استفاده نمائید. لطفاً از بیان هرگونه مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران خودداری.

 13. 📌چنانچه مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید . همچنین از ارسال پیام‌های تجاری و تبلیغاتی بپرهیزید و در صورت نیاز جهت هماهنگی و درج بنر تبلیغاتی با مدیریت سایت تماس بگیرید.

 14. 📌دقت داشته باشید بررسی و اطمینان از صحت کلیه مطالب و محتوایی که از طرف دیگر کاربران در سایت بیان می‌گردد بر عهده خود کاربر می‌باشد.استفاده از مباحث و آموزش‌های سایت در صورت ذکر منبع آن بلامانع می باشد.

قوانین و مقررات سایت
قوانین و مقررات سایت
 1. 📌از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم، سایت ActiveAlarm.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
 2. 📌فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم درج نموده است.
 3. 📌فروشنده ثبت سفارش کالا و مشخصات ارسال سفارش را به اطلاع خریدار می رساند.
 4. 📌ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
 5. 📌در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نمایند.
 6. 📌پرداخت وجه کالای خریداری شده از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، انتقال مستقیم به شماره کارت که توسط تیم فروش اعلام می گردد، پرداخت در محل توسط دستگاه POS فروشگاه و یا بصورت نقدی امکان پذیر است.
 7. 📌در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف خریدار، مبلغ پرداخت شده پس از اعلام به تیم فروش که تلفن آن در برگه تماس با ما درج شده است، طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.
 8. 📌تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل، مترو و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
 9. 📌لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای خریدار ایجاد نمی کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به خریدارانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، توصیه می شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. بدیهی است که فروشنده هیچگونه مسئولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.
 10. 📌زمان ارسال کالا برای تهران و شهرستان ها بین ۵ تا ۷ روز کاری و ساعت تحویل ۹ الی ۱۷ می باشد.
 11. 📌هزینه ارسال کالا برای سفارشات داده شده بر طبق مصوبات پست جمهوری اسلامی ایران ، شرکت تیپاکس،الو پیک و یا نرخ عرفی و مرسوم در ارسال کالا با پیک موتوری یا خودرویی به مبلغ فاکتور اضافه می گردد.
 12. 📌چنانچه کالای دریافتی شما با کالای خریداری شده مطابقت نداشت (کالای دریافتی با تصویر هنگام خرید مغایرت داشت) و یا دارای هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم‌افزاری بود ، بمدت ۷۲ ساعت کاری زمان دارید ؛ با هماهنگی واحد فروش آن را با هزینه ” اَکتیوآلارم” مرجوع نموده و معادل وجه واریزی خود را دریافت نمایید. در صورتی که از زمان مقرر گذشته باشد، فقط در خصوص مغایرت کالا این قانون صادق است.

✍روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

✍فروشگاه اینترنتی گروه اکتیوآلارم به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
✍کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در پایگاه اطلاعاتی فروشگاه اینترنتی به وسیله مدیر سیستم رسید شده و پیش فاکتور از طریق پیامک ارسال و سپس در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی گروه اکتیوآلارم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی گروه اکتیوآلارم به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق مردود کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی گروه اکتیوآلارم محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

✍فروشگاه اینترنتی گروه اکتیوآلارم مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی گروه اکتیوآلارم محفوظ است.

قوانین و مقررات سایت

استفاده از درگاه‌های پرداخت اینترنتی امن در اکتیوآلارم

روش های پرداخت

📌۱- پرداخت از طریق درگاه‌های اینترنتی سایت

✍همگی کاربران اکتیوآلارم می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، ازطریق درگاه های اینترنتی در سایت ما ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

⚠️توجه داشته باشید برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

✍رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

📌۲- پرداخت کارت به کارت

✍کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه‌های بانکی سایت را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ دریافت شده از تیم پشتیبانی به بصورت انتقال کارت به کارت انجام نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت اکتیوآلارم به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و ما پیشنهاد می‌کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.
نکات:

⚠️به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

📌۳- پرداخت در محل

✍مشتریان عزیزی که توانایی مراجعه حضوری را دارند ، می توانند از طریق دستگاه POS فروشگاه نسبت به خرید محصول مورد نظر خود و انجام تسویه حساب آن اقدام نمایند.