قوانین و شرایط همکاری با اکتیوآلارم

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم و ثبت سفارش در هر زمان، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم از سوی کاربر است.

آدرس روی نقشه

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

آدرس روی نقشه

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و یا شبکه های اجتماعی ) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم برای اعضای وب سایت ایمیل ، پیامک و یا پیام ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیام‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 100033998511 تنها شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (SMS) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به آدرس پست الکترونیکی rys.active@gmail.com اطلاع دهید.

آدرس روی نقشه

فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی اکتیوآلارم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

آدرس روی نقشه

در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند.حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.

لطفاً از ساخت چند حساب کاربری بپرهیزید زیرا در این صورت ضمن حذف حساب ، دسترسي به انجمن‌ها قطع خواهد شد.

سعی نمائید در هنگام ارسال سوالات و نیاز به پشتیبانی فنی ، از موضوعات مرتبط و مناسب جهت رسیدگی بهتر کارشناسان استفاده نمايند. از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم و جملاتي شبيه به اين پيغام‌ها جدا خودداري نماييد .(‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.)

در صورتی که چندین سوال متفاوت دارید ، هر سوال را جداگانه ارسال نمائید تا کارشناس مربوطه در اسرع وقت به آن پاسخ دهد. جهت حفظ اخلاق و احترام به سایرین در هنگام طرح سوال و یا پاسخ به دیگران از واژه های مودبانه استفاده نمائید. لطفاً از بیان هرگونه مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران خودداری

چنانچه مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد . همچنین از ارسال پیام‌های تجاري و تبليغاتی بپرهيزید و در صورت نیاز جهت هماهنگی و درج بنر تبلیغاتی با مدیریت سایت تماس بگیرید.

دقت داشته باشید بررسی و اطمینان از صحت کلیه مطالب و محتوایی که از طرف دیگر کاربران در سایت بیان می‌گردد بر عهده خود کاربر می‌باشد.استفاده از مباحث و آموزش‌هاي سایت در صورت ذكر منبع آن بلامانع می باشد.

آدرس روی نقشه

چنانچه کالای دریافتی شما با کالای خریداری شده مطابقت نداشت و یا دارای هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم‌افزاری بود ، بمدت 7 روز کاری زمان دارید ؛ با هماهنگی واحد فروش آن را با هزینه ” اَکتیوآلارم” مرجوع نموده و معادل وجه واریزی خود را دریافت نمایید. در صورتی که از زمان مقرر گذشته باشد، فقط در خصوص مغایرت کالا این قانون صادق است.

آدرس روی نقشه