logo

در این ساعت گروه اَکتیو آلارم آموزش ویدئویی نحوه نصب دزدگیر پژو ۲۰۶ قدیم (مدل ۹۰ به پایین) رو تهیه و تدوین کرده است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

آموزش:

مستطیل شکل زیر فرمان را باز می کنیم دو عدد سوکت به رنگ های مشکی و توسی که به BSI خودرو متصل هستند را آزاد می کنیم. هرکدام از این دو سوکت ۱۶ خانه هستند که شماره هر خانه بصورت لاتین بر روی سوکت حک شده است.

در سوکت مشکی خانه شماره ۸ برق دایم بوده و به  سیم قرمز دزدگیر وصل می شود. خانه های ۱۳و ۱۴ سیم های راهنما و خانه ۱۵ سیم چراغ کوجک می باشد( در بعضی از دزدگیرها سیم چراغ کوچک وجود دارد که باعث می شود چنانچه راننده فراموش کند چراغ های خودرو را خاموش کند دزدگیر اخطار می دهد. سیم گفته شده چنانچه موجود باشد به سیم خانه ۱۵ سوکت مشکی وصل می شود) خانه شماره ۱۰ نیز سیم ترمز پایی است.

در سوکت توسی خانه شماره ۱۴ سیم ACC است خانه های ۱۳ و ۱۵ سیم های قفل مرکزی بوده و از وسط چیده می شوند سپس سیمهای نارنجی و نارنجی خط دار به سیم های سمت BSI و سیم های سفید و سفید خط دار به سیم های سمت مقابل (به سمت محرک درب) بسته می شوند سیم های زرد و زرد خط دار نیز به سیم مثبت دزدگیر وصل می گردد.

سیم لادربی صندوق عقب در دسته سیم سمت چپ صندوق به رنگ قهوه ای می باشد. اگر  می خواهید دزدگیر استارتی روی پژو ۲۰۶ نصب کنید قاب زیر فرمان را باز کنید سوکت سه سیم با سیم های کلفت چسبیده به لوله فرمان قرار دارد سیم قرمز برق دایم سیم نارنجی سیم acc و سیم آبی مربوط به استارت است.

کنار همین سوکت داخل یک لوله پلاستیکی دو رشته سیم را می شود دید سیم نارنجی سیم پله دوم سوییچ (بخاری و کولر) بوده و به سیم سفید دزدگیر وصل می شود.

پر مناقشه ترین قسمت نصب دزدگیر بر روی پژو ۲۰۶ نحوه نصب لادربی می باشد بنده با بررسی های زیادی که کردم به این نتیجه رسیدم که امکان اتصال سیم لادربی لحظه ای با توجه به ویژگی های BSI  پژو ۲۰۶ وجود ندارد بنابراین ما به دو روش می توانیم سیم لادربی را نصب کنیم .

اگر دزدگیر غیر استارتی می بندیم می توانیم سیم لادربی مثبت را به سیم آبی رنگ موجود در دسته سیم زیر قاب پلاستیکی وصل کنیم این سیم تاخیری بوده و پس از ۱۱ ثانیه از بستن آخرین درب جریان موجود در آن قطع می شود. در صورتی که می خواهید لادربی حالت لحظه ای داشته باشد ( در صورتی که دزدگیر شما استارتی باشد به این حالت احتیاج دارید) باید در پوش های پلاستیکی ستون راننده و شاگرد را درآورده و دو عدد شستی لادربی پژو ۴۰۵ نصب کنید.

برای رد کردن سیم آژیر و لادربی کاپوت محافظ پلاستیکی دسته سیم درب راننده را به بیرون کشیده و سیم های گفته شده را از شکاف ستون درب راننده رد کرده و از شکاف گلگیر به داخل کاپوت منتقل می کنیم.

برای نصب صندوق پران بر روی پژو ۲۰۶ صندوق دار سیم صندوق پران را از زیر لاستیک محافظ لولای درب صندوق به سمت قفل درب می کشیم و میله محرک صندوق پران را به میله رابط قفل و مکانیکی که بصورت افقی سمت راست صندوق قرار دارد متصل می کنیم.


برگشتبازگشت


در صورت نیاز به راهنمایی و دریافت مشاوره می توانید از کارشناسان مجموعه اَکتیوآلارم سوالات خود را بپرسید.


بازدید از صفحه ما در  «اینستاگرام»

1399/11/06

آقا ممنونم بابت این که خیلی شفاف و بدون هیچ گونه چشم داشتی توضیح دادید و وقت برای تایپ راحت گذاشتی…

اخوی من دزدگیر و از روی ماشین (۲۰۶ مدل ۸۹ sd V20 ) بازش کردم .آقا اصلا برای این ماشین من خوب نبود و روش نشست…به هر حال ، آقایی که شما باشید الان دیگه سوییچ باز و بسته نمیکنه و من دارم با خود سوییچ در و باز می‌کنم…

استیل میت بود….

حالا عزیز مهربان من میشه اگه برات مقدوره بگی داستان چیه…راستش شما استاد هستی و من دارم بی ادبی میکنم اینو میگم ولی یکم میتونم با پیچ‌گوشتی کار کنم و دستم اگه نلرزه آچار دستم می‌گیرم…

حق پشت پناهت

1399/11/17

سلام وقت بخیر
شما می توانید برای نصب تخصصی دزدگیر بر روی خودرو پژو 206 با جناب مجیدی 09125285937 تماس بگیرید و مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال


ارسال اکسپرس تحویل اکسپرس
پرداخت الکترونیکی پرداخت الکترونیکی
تضمین اصالت کالا تضمین اصالت کالا
ضمانت بازگشت کالا ضمانت بازگشت کالا
تخفیف جشنواره تخفیف جشنواره
پشتیبانی فنی پشتیبانی فنی

Balad Neshan GoogleMap Waze YouTube Aparat Mail Instagram Telegram WhatsApp Linkedin Eitaa Splus Bale rubika
آدرس : تهران - خیابان ملت - کوچه آذرطوس - پاساژ رویال سنتر - پلاک 15
تلفن: ۰۲۱-۳۶۹۰۰۴۱۰ کد پستی: ۱۱۴۱۶۴۳۹۱۸ سامانه پیامکی: ۱۰۰۰۳۳۹۹۸۵۱۱