وبلاگ

دزدگیر تصویری بردبالا اکتیو (Active) – کاتالوگ فارسی

دزدگیر تصویری بردبالا اکتیو (Active) - کاتالوگ فارسی

راهنماي کارایی دزدگیر تصویری بردبالا اکتیو (Active)

کد کردن ریموت ها :

کلید لرن داخل دستگاه را فشرده و نگه دارید ، LED روشن می شود ، در این هنگام یکی از کلیدهای ریموت را فشار دهید ، LED دوبار چشمک زده سپس آژیر دوبار می زند و این به معنای کد شدن ریموت است سپس تا 8 ثانیه یکی از کلیدهای ریموت دوم را بزنید ، چهاربار LED چشمک زده و سپس آژیر ، چهار بار می زند ، این به معنای کد شدن ریموت دوم است.

توجه : حداکثر دو ریموت می توان به دستگاه کددهی کرد.

ریست اضطراری :

دزدگیر را فعال کنید ، درب خودرو را با سوئیچ باز کنید ، پدال ترمز را بفشارید و سپس سوئیچ را ، 10 مرتبه باز و بسته کنید (آخرین بار سوئیچ باز بماند) در این زمان سیستم ریست شده و از وضعیت فعال بودن خارج می شود. برای خروج از این حالت یک ریموت را به دستگاه کد داده یا کلید باز ریموت را بزنید.

خاموش کردن از راه دور (ضد سرقت) :

هنگام روشن بودن خودرو کلید قفل بی صدا را بفشارید تا راهنما و آژیر بزنند . بعد از 21 ثانیه سیستم وارد حالت ضد سرقت شده و برق موتور قطع می شود. کلید باز ریموت ، سیستم را از این حالت خارج می کند.

قفل اتوماتیک (AutoArm) :

اگر بعد از خاموش کردن خودرو و پیاده شدن و بستن آخرین درب ، دزدگیر فعال نشود ، بعد از 60 ثانیه سیستم بطور اتوماتیک فعال و به حالت بی صدا می رود ، اما درب‌ها قفل نمی شوند. اگر بعد از پارک خودرو کلید باز ریموت را 2 بار بزنید ، سیستم اتو آرم فعال نمی شود. (این قابلیت در منوی تنظیمات ریموت قابل فعال و غیر فعال کردن می باشد.)

قفل اتواتیک بعد از غیر فعال کردن (Disarm) :

هنگامی که دزدگیر فعال باشد ، اگر با ریموت دزدگیر غیرفعال شود ، اما تا 25 ثانیه درب‌ها باز نشوند ، سیستم بصورت اتوماتیک دوباره فعال ، و درب‌ها قفل خواهد شد.

قفل کودک :

بعد از روشن شدن خودرو ، و بسته شدن آخرین درب ، بعد از فشردن ترمز درب‌ها به صورت اتوماتیک قفل و بعد از بسته شدن سوئیچ ، اتوماتیک درب‌ها باز خواهند شد.

اعزام به تعمیرگاه ، کارواش (ValetMode) :

در هنگام باز بودن سوئیچ ، کلید قفل را برای 2 ثانیه بفشارید ، سپس کلید قفل بی صدا را بزنید . در این هنگام سیستم وارد حالت اعزام به تعمیرگاه خواهد شد. کلیه تحریک های دستگاه (سنسور درب ، شوک سنسور ، ACC و …) غیر فعال شده و فقط کلیدهای قفل و باز ریموت ، قفل مرکزی را فعال و غیر فعال می کنند.

برای غیرفعال کردن اعزام به تعمیرگاه ، سوئیچ باز کلید قفل را دو ثانیه نگه دارید.

زمان تاخیر سنسورهای درب (تایم لادری) :

بعد از فعال شدن دزدگیر ، تا زمانی که چراغ سقفی خودرو روشن باشد ، دستگاه تا 3 دقیقه آلارم نمی دهد. در مدت این 3 دقیقه ، چنانچه درب باز شود ، دستگاه تحریک شده و آلارم می دهد.

جامپر J1 :

پمپ بادی (3.5s OutPut) / پمپ الکتریکی (1s OutPut) / (حالت کارخانه : الکتریکی)

ثبت تحریک :

برای هشدار به کاربر در صورتی که بخواهد خودرو را چک کند ، اگر دستگاه فعال باشد و خودرو تحریک شده باشد ، در هنگام غیر فعال شدن دزدگیر و باز شدن درب خودرو ، (دوبار هشدار آژیر ، برای ضربه) ، (چهار بار هشدار آژیر ، برای سایر تحریک ها).

حافظه دزدگیر :

در صورتی که باطری خودرو خراب و یا دزدگیر از مدار خارج شده باشد ، با وصل مجدد باطری خودرو در هر زمانی ، دزدگیر به آخرین وضعیت قبل از خرابی باطری بر می گردد.

فعال و غیرفعال کردن فلاشر راهنما باز بودن درب ها :

در هنگام باز بودن سوئیچ کلید باز ریموت را برای 2 ثانیه بفشارید ، آژیر دوبار می زند و فلاشر راهنما فعال می شود . برای غیر فعال کردن این قابلیت مجددا مراحل فوق را انجام دهید.

تنظیمات :

برای ورود به منوی تنظیمات کلیدهای قفل و باز ریموت را همزمان بفشارید تا وارد حالت تنظیمات شده و طبق دستورعملکرد زیر کارایی دلخواه خود را انتخاب کنید :

  • برای تنظیم زمان ریموت : از کلید قفل برای انتخاب حالت مورد نظر (دقیقه ، ساعت) و از کلید باز برای کم و زیاد کردن مقادیر آنها استفاده کنید.
  • برای تنظیم آلارم (زنگ بیدارباش) ریموت : بعد از منوی تنظیم ساعت با فشردن مجدد کلید قفل ، توسط کلید باز دقیقه و ساعت آلارم را تنظیم کنید.
  • برای تنظیم AutoArm : بعد از تنطیمات آلارم با فشردن کلید قفل وارد قسمت تنظیم اتوآرم شده و با زدن کلید باز می توان آن را فعال و غیر فعال کرد.
  • برای تنظیم ویبره (لرزش) ریموت : پس از تنطیم اتوآرم با زدن کلید قفل وارد قسمت تنظیم ویبره ، لرزش ریموت خواهید شد و با کلید باز آن را می توانید قطع و وصل کنید.
  • برای تنظیم شوک سنسور : در آخرین مرحله تنظیمات بعد از تنظیم ویبره ریموت ، مجددا کلید قفل را بفشارید تا آیکون چکش را روی ریموت ببینید. در این زمان می توانید توسط کلید باز شوک سنسور دزدگیر را فعال یا غیر فعال نمائید.
توجه : بعد از اتمام تنظیمات بالا یا بعد از اتمام هر کدام از مراحل با فشردن همزمان کلیدهای قفل و باز تنظیمات را ذخیره کنید.

دزدگیر تصویری بردبالا اکتیوآلارم (ActiveAlarm) - کاتالوگ فارسی

دزدگیر تصویری بردبالا اکتیوآلارم (ActiveAlarm) - کاتالوگ فارسی

دزدگیر تصویری اکتیو X7 بردبالا


دانلود فایل


در صورت نیاز به راهنمایی و دریافت مشاوره می توانید از کارشناسان مجموعه اَکتیوآلارم سوالات خود را بپرسید.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *