وبلاگ

دزدگیر ساده هوتای (Huatai) – کاتالوگ فارسی

دزدگیر ساده هوتای (Huatai) - کاتالوگ فارسی

راهنماي کارایی دزدگیر تصویری هوتای (Huatai)

 1. کد کردن ریموت ها:

  • روش اول: زدن کلید داخل دستگاه مرکزی و سپس فشردن یکی از کلیدهای ریموت.
  • روش دوم: On کردن Acc و زدن 7 بار کلید ریست و سپس فشردن یکی از کلیدهای ریموت.
 2. پاک کردن کد ریموت ها:

  • روش اول: فشردن کلید داخل دستگاه مرکزی بمدت 4 ثانیه.
  • روش دوم: زدن 7 بار شاسی Reset در زمان On بودن Acc که باعث وشن شدن Led می شود و سپس 7 بار دیگر زدن شاسی Reset ،آژیر 3 بار آلارم می زند و کد ها پاک می شوند.
 3. ریست اضطراری :

  • در حالتی که دزدگیر فعال است (Arm) درب خودرو را با کلید باز کنید ، Acc را On کرده و پدال ترمز را بفشارید سپس شاسی Reset را 5 بار فشار دهید سپس در این زمان سیستم Reset شده و از حالت دزدگیر خارج می شود.
 4. ضد سرقت:

  • در وضعیتی که خودرو روشن می باشد،کلید قفل بی صدا را بمدت 2 ثانیه فشار دهید تا راهنما فلاش بزند. با زدن کلید قفل، پس از 15ثانیه خودرو با زدن آژیر خاموش خواهد شد.
 5. Arm Auto :

  • اگر بعد از خاموش کردن خودرو و پیاده شدن و بستن درب̧دستگاه Arm نشود، بعد از 60 ثانیه سیستم بطور اتوماتیک به حالت Arm می رود اما دربها قفل نمی شود. این قابلیت را می توان در حالتی که Acc ، On باشد با نگه داشتن کلید قفل ریموت بمدت 2 ثانیه، فعال و غیر فعال کرد.
 6. قفل اتوماتیک بعد از Disarm :

  • هنکامی که دستگاه Arm است اگر Disarm شود اما تا 25 ثانیه درب ها باز نشوند سیستم بصورت اتوماتیک دوباره Arm و قفل خواهد شد.
 7. قفل کودک:

  • 15 ثانیه بعد از روشن شدن موتور (On Acc (با اولین فشردن ترمز دربها قفل و با خاموش کردن موتور دربها باز می شوند. برای غیر فعال کردن این قابلیت بعد از On کردن Acc و باز بودن درب، کلیدهای قفل و باز ریموت را برای 2 ثانیه فشرده نگه دارید. برای فعال کردن مجدد به همین صورت عمل شود.
 8. زمان تاخیر سنسورهای درب:

  • بعد از Arm شدن دستگاه اگر درب خودرو باز مانده باشد(چراغ سقفی روشن مانده باشد) پس از 3 دقیقه آژیر می کشد. در هر زمانی قبل این ۳ دقیقه اگر درب بسته و یا چراغ سقفی خاموش شود از آن به بعد با باز شدن درب دستگاه آلارم می دهد.
 9. جامپر :

  • s1 :جهت انتخاب بین حالتهای پمپ بادی (1و2) و پمپ الکتریکی (2و3) می باشد.
 10. ثبت تحریک:

  • اگر در حالت Arm خودرو تحریک شده باشد ، تحریک ثبت شده و در هنگام Disarm شدن، آژیر 1 بار آلارم می زند (برای هشدار به کاربر که در صورت لزوم خودرو را چک کند).
 11. حافظه دزدگیر:

  • در صورتی که باطری خودرو خراب و یا از مدار خارج شده باشد، با وصل مجدد باطری خودرو در هر زمانی، دزدگیر بعد 5 ثانیه به آخرین وضعیت قبل از خرابی باطری (Arm یا Disarm (باز می گردد.
 12. فلاشر هنگام باز بودن درب‌ها:

  • در حین رانندگی و هنگامی که خودو متوقف باشد اگر یکی از درب ها باز مانده باشد راهنما میزند.برای غیر فعال کردن این قابلیت هنگامی که Acc ، On است، کلیدهای باز و قفل بی صدا را برای 2 ثانیه باهم فشرده نگه دارید.و هنگامی که خودو متوقف باشد.

دزدگیر ساده هوتای (Huatai) - کاتالوگ فارسی


دزدگیر ساده هوتای (Huatai) - کاتالوگ فارسی


دزدگیر ساده هوتای (Huatai) - کاتالوگ فارسی


دزدگیر ساده نیمه تصویری Huatai


دزدگیر ساده هوتاى (Huatai)


دزدگیر ساده هوتای (D39 D5X (Huatai

دانلود فایل


در صورت نیاز به راهنمایی و دریافت مشاوره می توانید از کارشناسان مجموعه اَکتیوآلارم سوالات خود را بپرسید.نوشته های مشابه

5 دیدگاه در “دزدگیر ساده هوتای (Huatai) – کاتالوگ فارسی

 1. Mohammad گفت:

  باسلام من این دزد گیر رو رو پراید مدل 87 نصب کردم و ریموتش 3 کلیده فابریک هست و برای باز کردن صندوق باید کلید باز کردن درب رو چند ثانیه نگه دارم میخواستم بدونم آیا راهی هست که باکلیدی که واسه صندوق رو ریموت هست این کار روانجام بدم.

  1. یاسر سیاح گفت:

   سلام
   دکمه صندوق‌پران روی ریموت دزدگیر فقط به منظور شبهات با ریموت فابریک تعبیه شده و عملا دکمه قفل بیصدا است. تنها راه باز کردن صندوقريا، استفاده از همان دکمه باز به مدت 4 ثانیه است.

   1. صدرا گفت:

    باسلام.اگه سیم قرمز نازک سوکت رو وصل پمپی که رو قفل صندوق عقب سوار شده وصل کنید با نگه داشتن دکمه صندوق پران، صندوق باز میشه.

 2. saeid گفت:

  با سلام .توضیحات عالی بود ممنون از مدیریت

  1. یاسر سیاح گفت:

   سپاس فراوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *