وبلاگ

دزدگیر ساده اسپای SPY – کاتالوگ فارسی

دزدگیر ساده اسپای SPY - کاتالوگ فارسی

راهنماي کارایی دزدگیر ساده اسپای (SPY)

 1. کد کردن ریموت ها:

  • روش اول: زدن کلید LRN دستگاه مرکزي در حالت Disarm و سپس فشردن یکی از کلیدهاي ریموتها.
  • روش دوم: On کردن Acc و فشردن شاسی Reset بمدت 5 ثانیه و سپس فشردن یکی از کلیدهاي ریموتها. (حداکثر 4 ریموت کد می شوند)
 2. ریست اضطراري :

  • در حالتی که دزدگیر فعال است (Arm (درب خودرو را با کلید باز کنید ، Acc را On کرده سپس شاسی Reset را فشار دهید سپس در این زمان دستگاه Reset شده و از حالت دزدگیر خارج می شود.
 3. ضد سرقت:

  • در وضعیتی که خودرو روشن می باشد،کلید قفل بی صدا را فشار دهید تا راهنما بزند. با 2 ثانیه نگه داشتن کلید قفل ظرف مدت 30 ثانیه ، آژیر و راهنما می زنند و بعد از 40 ثانیه خودرو خاموش خواهد شد. فشردن کلید باز ریموت خودرو را از این وضعیت خارج خواهد کرد.
 4. قفل اتوماتیک بعد از Disarm :

  • هنکامی که دستگاه Arm است اگر Disarm شود اما تا 30 ثانیه درب ها باز نشوند سیستم بصورت اتوماتیک دوباره Arm و قفل خواهد شد.
 5. قفل کودك:

  • بعد از روشن شدن موتور (On Acc (با اولین فشردن ترمز دربها قفل و با خاموش کردن موتور دربها باز می شوند. براي غیر فعال کردن این قابلیت بعد از On کردن Acc ، کلید قفل ریموت را بمدت 2 ثانیه فشرده نگه دارید. براي فعال کردن مجدد به همین صورت عمل شود.
 6. Arm Auto :

  • اگر بعد از خاموش کردن خودرو و پیاده شدن و بستن درب، دستگاه Arm نشود، بعد از 90 ثانیه سیستم بطور اتوماتیک به حالت Arm می رود اما درب ها قفل نمی شوند. حالت کارخانه غیرفعال می باشد. براي فعال کردن، Acc را On ،ترمز را بفشارید سپس کلید قفل و باز ریموت را با هم بزنید. 2بار صداي آژیر به معنی فعال شدن، و یکبار آژیر به معنی غیر فعال شدن این قابلیت می باشد.
 7. زمان تاخیر سنسورهاي درب:

  • بعد از Arm شدن دستگاه اگر درب خودرو باز مانده باشد پس از 180 ثانیه آژیر می کشد.
 8. جامپر ها:

  • J1 : پمپ بادي (output 5s.3 / (پمپ الکتریکی (output 1s) (حالت کارخانه: الکتریکی)
  • J2 : خروجی صندوق پران مثبت یا منفی (حالت کارخانه: مثبت)
 9. ثبت تحریک:

  • اگر در حالت Arm خودرو تحریک شده باشد ، تحریک ثبت شده و در هنگام Disarm شدن، آژیر 5 بار آلارم می زند (براي هشدار به کاربر که در صورت لزوم خودرو را چک کند).
 10. حافظه دزدگیر:

  • در صورتی که باطري خودرو خراب و یا از مدار خارج شده باشد، با وصل مجدد باطري خودرو در هر زمانی، دزدگیر به آخرین وضعیت قبل از خرابی باطري (Arm یا Disarm ) باز می گردد.
 11. فلاشر هنگام باز بودن دربها:

  • هنگامی که خودرو متوقف باشد اگر یکی از درب ها باز مانده باشد راهنما 30 ثانیه می زند. در حین رانندگی اگر یکی از درب ها باز مانده باشد راهنما دائم میزند. براي غیر فعال کردن این قابلیت هنگامی که Acc ، On است، ترمز را بفشارید و کلید قفل بی صدا را بمدت 2 ثانیه فشرده نگه دارید، با دوبار آژیر زدن فعال شدن این قابلیت تایید می شود. اگر یک بار دیگر کلید قفل بی صدا را بفشارید آزیر یک بار می زند و این غیر فعال بودن قابلیت را نشان می دهد.
 12. ورودي سنسورهاي التراسونیک(چشمی):

  • دستگاه داراي دو سوکت ورودي سنسورهاي التراسونیک می باشد که طبق شکل هرکدام از سوکت ها مناسب سنسورهایی با ترتیب سیم بندي مخصوص به خود است.

دزدگیر ساده اسپای SPY - کاتالوگ فارسی


دزدگیر ساده اسپای SPY - کاتالوگ فارسی


دزدگیر ساده اسپای SPY - کاتالوگ فارسی


https://activealarm.ir/product/246/

ریموت ساده،تصویری اِسپای سری جدید LT555در صورت نیاز به راهنمایی و دریافت مشاوره می توانید از کارشناسان مجموعه اَکتیوآلارم سوالات خود را بپرسید.نوشته های مشابه

4 دیدگاه در “دزدگیر ساده اسپای SPY – کاتالوگ فارسی

 1. علیپور گفت:

  ممنون از شما . واقعا همونی بود که می خواستم،کامل و بدون نقص

  1. یاسر سیاح گفت:

   سپاسگذاریم…

 2. مهدی گفت:

  سازمان بزرگ اکتیو آلام سپاس گذارم از راهنماییتون بابت کد دهی اسپای

  1. یاسر سیاح گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   ممنون از شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *