logo

راهنماي کارایی دزدگیر تصویري استیل لوک (Stelock)

 1. کد کردن ریموت ها:

  • کلید Learn را فشرده نگه دارید ، LED روشن باقی می ماند. در این هنگام یکی از کلیدهاي ریموت را فشار دهید ، LED دوبار چشمک زده سپس آژیر دو بار می زند و این به معناي کد شدن ریموت است سپس تا ۸ ثانیه یکی از کلیدهاي ریموت دوم را بزنید ، LED 4 بار چشمک زده و سپس آژیر ۴ بار می زند ، این به معناي کد شدن ریموت دوم است. حداکثر تا ۲ ریموت می توان به دستگاه کد کرد.
 2. ریست اضطراري :

  • در وضعیت Arm درب خودرو را با سوئیچ باز کنید ، پدال ترمز را بفشارید و سپس Acc را ۱۰ مرتبه از حالت ON به OFF ببرید (آخرین بار ON بماند). در این زمان سیستم Reset شده و از وضعیت Arm خارج می شود. براي خروج از این حالت یک ریموت را به دستگاه کد داده یا کلید باز ریموت را بزنید.
 3. ضد سرقت:

  • هنگام روشن بودن خودرو کلید قفل بی صدا را بفشارید تا راهنما وآژیر بزنند. بعد از ۲۰ ثانیه سیستم وارد حالت ضد سرقت شده و برق موتور قطع می شود. کلید باز سیستم را از این حالت خارج می کند.
 4. Arm Auto :

  • اگر بعد از خاموش کردن خودرو و پیاده شدن و بستن درب، دستگاه Arm نشود، بعد از ۶۰ ثانیه سیستم بطور اتوماتیک به حالت Arm) بی صدا) می رود اما درب ها قفل نمی شوند. اگر بعد از پارك خودرو کلید باز را ۲ بار بزنید سیستم اتو آرم نمی شود.(این قابلیت در منوي تنظیمات ریموت قابل فعال و غیر فعال کردن می باشد)
 5. قفل اتوماتیک بعد از Disarm :

  • هنگامی که دستگاه Arm است اگر Disarm شود اما تا ۲۵ ثانیه درب ها باز نشوند سیستم بصورت اتوماتیک دوباره Arm و قفل خواهد شد.
 6. قفل کودك:

  • ۱۵ ثانیه بعد از روشن شدن موتور ( On Acc ( با فشردن اولین ترمز دربها قفل و با خاموش کردن موتور ( Off Acc ( دربها باز می شوند.
 7. حالت کارواش:

  • در هنگام ON بودن ACC کلید قفل را براي ۲ ثانیه بفشارید ، سپس تا ۵ ثانیه کلید قفل بی صدا را بزنید. در این هنگام سیستم وارد حالت کارواش خواهد شد. تحریک هاي دستگاه(سنسور درب،شوك سنسور،ACC و غیره) غیر فعال شده و فقط کلیدهاي قفل و باز ریموت ، قفل مرکزي را فعال و غیر فعال می کنند. با فشردن کلید قفل براي ۲ ثانیه ، دستگاه از این حالت خارج خواهد شد.
 8. زمان تاخیر سنسورهاي درب:

  • بعد از Arm شدن، تا زمانی که چراغ سقفی خودرو روشن باشد دستگاه تا ۳ دقیقه آلارم نمی دهد. در مدت این ۳ دقیقه چنانچه دربی باز شود دستگاه تحریک شده و آلارم می دهد.
 9. جامپر:

  • J1 :پمپ بادي (output 5s.3 / (پمپ الکتریکی (output 1s) (حالت کارخانه: الکتریکی)
 10. ثبت تحریک:

  • اگر در وضعیت Arm خودرو تحریک شده باشد ، تحریک ثبت شده و در هنگام Disarm و باز شدن درب خودرو، آژیر ۲ بار براي ضربه و ۴ بار براي سایر تحریک ها آلارم می زند (براي هشدار به کاربر که در صورت لزوم خودرو را چک کند)
 11. حافظه دزدگیر:

  • در صورتی که باطري خودرو خراب و یا از مدار خارج شده باشد، با وصل مجدد باطري خودرو در هر زمانی، دزدگیر به آخرین وضعیت قبل از خرابی باطري (Arm یا Disarm (باز می گردد.
 12. فعال و غیرفعال کردن فلش راهنما هنگام باز بودن درب ها:

  • در هنگام ON بودن ACC کلید باز را براي ۲ ثانیه بفشارید ، آژیر دوبار می زند و فلش راهنما فعال می شود. براي غیرفعال کردن این قابلیت مجددا مراحل فوق را انجام دهید.
 13. تنظیمات:

  • براي ورود به منوي تنظیمات کلیدهاي قفل و باز ریموت را همزمان بفشارید تا وارد حالت تنظیمات شده و طبق دستور عملکرد زیر کارایی دلخواه خود را انتخاب کنید:
  • براي تنظیم زمان ریموت: از کلید قفل براي انتخاب حالت مورد نظر(دقیقه- ساعت) و از کلید باز براي کم و زیاد کردن مقادیر آنها استفاده کنید.
  • براي تنظیم آلارم (زنگ بیدارباش) ریموت: بعد از منوي تنظیم ساعت با فشردن مجدد کلید قفل توسط کلید باز دقیقه و ساعت آلارم را تنظیم کنید.
  • براي تنظیم Arm Auto :بعد از تنظیم آلارم با فشردن کلید قفل وارد قسمت تنظیم اتوآرم شده و با زدن کلید باز می توان آنرا فعال و غیرفعال کرد.
توجه : بعد از اتمام تنظیمات بالا یا بعد از اتمام هر کدام از مراحل با فشردن همزمان کلیدهاي قفل و باز تنظیمات را ذخیره کنید.


دزدگیر تصویری استیل‌ لوک - کاتالوگ فارسی


دزدگیر تصویری استیل‌ لوک - کاتالوگ فارسی


دزدگیر تصویری استیل‌ لوک - کاتالوگ فارسی


pdf لوگو
دانلود دفترچه راهنمای دزدگیر تصویری استیل لوک(Stelock)


دزدگیر تصویری اِسپای SPY باطری‌خور


برگشتبازگشت


در صورت نیاز به راهنمایی و دریافت مشاوره می توانید از کارشناسان مجموعه اَکتیوآلارم سوالات خود را بپرسید.


بازدید از صفحه ما در  «اینستاگرام»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال


ارسال اکسپرس تحویل اکسپرس
پرداخت الکترونیکی پرداخت الکترونیکی
تضمین اصالت کالا تضمین اصالت کالا
ضمانت بازگشت کالا ضمانت بازگشت کالا
تخفیف جشنواره تخفیف جشنواره
پشتیبانی فنی پشتیبانی فنی

Balad Neshan GoogleMap Waze YouTube Aparat Mail Instagram Telegram WhatsApp Linkedin Eitaa Splus Bale rubika
آدرس : تهران - خیابان ملت - کوچه آذرطوس - پاساژ رویال سنتر - پلاک 15
تلفن: ۰۲۱-۳۶۹۰۰۴۱۰ کد پستی: ۱۱۴۱۶۴۳۹۱۸ سامانه پیامکی: ۱۰۰۰۳۳۹۹۸۵۱۱